Hoofdpagina: verschil tussen versies

Uit Domotica
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Regel 6: Regel 6:
! type !! categorie !! omschrijving
! type !! categorie !! omschrijving
|-
|-
| actuator || verlichting || [[hue]]-lamp
| actuator || verlichting || [[hue|hue-lamp]]
|-
| actuator || verlichting || [[lichtpunt]]
|-
|-
| actuator || verlichting || [[licht]]  
| actuator || verlichting || [[licht]]  
Regel 12: Regel 14:
| actuator || verwarming || [[thermostaat]]  
| actuator || verwarming || [[thermostaat]]  
|-
|-
| actuator || verwarming || [[airconditioning]]  
| actuator || verwarming || [[airconditioning]]  
|-
|-
| actuator || verwarming || [[raamuitzetter]]  
| actuator || verwarming || [[raamuitzetter]]  
|-
|-
| actuator || verwarming || [[radiatorventiel]]
| actuator || verwarming || [[radiatorventiel]]
Regel 25: Regel 27:
|-
|-
| actuator || beveiliging || [[telefoonalarmering]]
| actuator || beveiliging || [[telefoonalarmering]]
|-
| actuator || - || [[bel|deurbel]]
|-
|-
| sensor || beveiliging || [[valdetectie]]
| sensor || beveiliging || [[valdetectie]]
Regel 55: Regel 59:
|-
|-
| sensor || beveiliging || [[deurcontact]]
| sensor || beveiliging || [[deurcontact]]
|-
| sensor || - || [[deurbeldrukknop]]
|-
|-
| controller || - || [[internet-hub]]
| controller || - || [[internet-hub]]

Versie van 26 nov 2013 11:10

domeinen

intramuraal / extramuraal / transmuraal / particulier

bouwstenen

type categorie omschrijving
actuator verlichting hue-lamp
actuator verlichting lichtpunt
actuator verlichting licht
actuator verwarming thermostaat
actuator verwarming airconditioning
actuator verwarming raamuitzetter
actuator verwarming radiatorventiel
actuator beveiliging deurontgrendeling
actuator beveiliging sirene
actuator beveiliging zwaailicht
actuator beveiliging telefoonalarmering
actuator - deurbel
sensor beveiliging valdetectie
sensor beveiliging alarmknop
sensor - afstandsbediening
sensor - smartphone
sensor - infraroodbediening
sensor beveiliging detectiemat
sensor - wcd-schakelaars
sensor verwarming temperatuursensor
sensor beveiliging rookdetector
sensor beveiliging CO-detector
sensor beveiliging gasdetector
sensor beveiliging vochtsensor
sensor beveiliging bewegingsdetector
sensor beveiliging raamcontact
sensor beveiliging deurcontact
sensor - deurbeldrukknop
controller - internet-hub

protocollen

op het web

subsidies