Hoofdpagina: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
| Regel 6: | Regel 6: | ||
! type !! categorie !! omschrijving | ! type !! categorie !! omschrijving | ||
|- | |- | ||
| actuator || verlichting || [[hue]]- | | actuator || verlichting || [[hue|hue-lamp]] | ||
|- | |||
| actuator || verlichting || [[lichtpunt]] | |||
|- | |- | ||
| actuator || verlichting || [[licht]] | | actuator || verlichting || [[licht]] | ||
| Regel 12: | Regel 14: | ||
| actuator || verwarming || [[thermostaat]] | | actuator || verwarming || [[thermostaat]] | ||
|- | |- | ||
| actuator || verwarming || | | actuator || verwarming || [[airconditioning]] | ||
|- | |- | ||
| actuator || verwarming || | | actuator || verwarming || [[raamuitzetter]] | ||
|- | |- | ||
| actuator || verwarming || [[radiatorventiel]] | | actuator || verwarming || [[radiatorventiel]] | ||
| Regel 25: | Regel 27: | ||
|- | |- | ||
| actuator || beveiliging || [[telefoonalarmering]] | | actuator || beveiliging || [[telefoonalarmering]] | ||
|- | |||
| actuator || - || [[bel|deurbel]] | |||
|- | |- | ||
| sensor || beveiliging || [[valdetectie]] | | sensor || beveiliging || [[valdetectie]] | ||
| Regel 55: | Regel 59: | ||
|- | |- | ||
| sensor || beveiliging || [[deurcontact]] | | sensor || beveiliging || [[deurcontact]] | ||
|- | |||
| sensor || - || [[deurbeldrukknop]] | |||
|- | |- | ||
| controller || - || [[internet-hub]] | | controller || - || [[internet-hub]] | ||
Versie van 26 nov 2013 11:10
domeinen
bouwstenen
| type | categorie | omschrijving |
|---|---|---|
| actuator | verlichting | hue-lamp |
| actuator | verlichting | lichtpunt |
| actuator | verlichting | licht |
| actuator | verwarming | thermostaat |
| actuator | verwarming | airconditioning |
| actuator | verwarming | raamuitzetter |
| actuator | verwarming | radiatorventiel |
| actuator | beveiliging | deurontgrendeling |
| actuator | beveiliging | sirene |
| actuator | beveiliging | zwaailicht |
| actuator | beveiliging | telefoonalarmering |
| actuator | - | deurbel |
| sensor | beveiliging | valdetectie |
| sensor | beveiliging | alarmknop |
| sensor | - | afstandsbediening |
| sensor | - | smartphone |
| sensor | - | infraroodbediening |
| sensor | beveiliging | detectiemat |
| sensor | - | wcd-schakelaars |
| sensor | verwarming | temperatuursensor |
| sensor | beveiliging | rookdetector |
| sensor | beveiliging | CO-detector |
| sensor | beveiliging | gasdetector |
| sensor | beveiliging | vochtsensor |
| sensor | beveiliging | bewegingsdetector |
| sensor | beveiliging | raamcontact |
| sensor | beveiliging | deurcontact |
| sensor | - | deurbeldrukknop |
| controller | - | internet-hub |
protocollen
op het web
- Slimmer Leven 2020 met diverse projecten
- Stichting KIEN: zorg-comfort-en-veiligheid-in-de-bestaande-woning (KIEN = Knooppunt Innovatie Elektrotechniek Nederland)
- The Battle For The Connected Home Is Heating Up
- domoticavergelijken.info
- revolv.com draadloze Z-wave, wifi hub