Hoofdpagina: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
| Regel 44: | Regel 44: | ||
| sensor || - || [[wcd-schakelaar]]s | | sensor || - || [[wcd-schakelaar]]s | ||
|- | |- | ||
| sensor || verwarming ||[[ | | sensor || verwarming ||[[thermometer]] | ||
|- | |||
| sensor || - || [[hygrometer]] | |||
|- | |||
| sensor || - || [[barometer]] | |||
|- | |||
| sensor || - || [[windmeter]] | |||
|- | |||
| sensor || - || [[regenmeter]] | |||
|- | |- | ||
| sensor || beveiliging || [[rookdetector]] | | sensor || beveiliging || [[rookdetector]] | ||
Versie van 26 nov 2013 11:26
domeinen
bouwstenen
| type | categorie | omschrijving |
|---|---|---|
| actuator | verlichting | hue-lamp |
| actuator | verlichting | lichtpunt |
| actuator | verlichting | licht |
| actuator | verwarming | thermostaat |
| actuator | verwarming | airconditioning |
| actuator | verwarming | raamuitzetter |
| actuator | verwarming | radiatorventiel |
| actuator | beveiliging | deurontgrendeling |
| actuator | beveiliging | sirene |
| actuator | beveiliging | zwaailicht |
| actuator | beveiliging | telefoonalarmering |
| actuator | - | deurbel |
| sensor | beveiliging | valdetectie |
| sensor | beveiliging | alarmknop |
| sensor | - | afstandsbediening |
| sensor | - | smartphone |
| sensor | - | infraroodbediening |
| sensor | beveiliging | detectiemat |
| sensor | - | wcd-schakelaars |
| sensor | verwarming | thermometer |
| sensor | - | hygrometer |
| sensor | - | barometer |
| sensor | - | windmeter |
| sensor | - | regenmeter |
| sensor | beveiliging | rookdetector |
| sensor | beveiliging | CO-detector |
| sensor | beveiliging | gasdetector |
| sensor | beveiliging | vochtsensor |
| sensor | beveiliging | bewegingsdetector |
| sensor | beveiliging | raamcontact |
| sensor | beveiliging | deurcontact |
| sensor | - | deurbeldrukknop |
| controller | - | internet-hub |
protocollen
op het web
- Slimmer Leven 2020 met diverse projecten
- Stichting KIEN: zorg-comfort-en-veiligheid-in-de-bestaande-woning (KIEN = Knooppunt Innovatie Elektrotechniek Nederland)
- The Battle For The Connected Home Is Heating Up
- domoticavergelijken.info
- revolv.com draadloze Z-wave, wifi hub