Hoofdpagina: verschil tussen versies

Uit Domotica
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Regel 13: Regel 13:
|-
|-
| actuator || verwarming || [[thermostaat]]  
| actuator || verwarming || [[thermostaat]]  
|-
| actuator || verwarming || [[cv-ketel]]
|-
|-
| actuator || verwarming || [[airconditioning]]  
| actuator || verwarming || [[airconditioning]]  

Versie van 29 nov 2013 14:43

domeinen

intramuraal / extramuraal / transmuraal / particulier

bouwstenen

type categorie omschrijving
actuator verlichting hue-lamp
actuator verlichting lichtpunt
actuator verlichting licht
actuator verwarming thermostaat
actuator verwarming cv-ketel
actuator verwarming airconditioning
actuator verwarming raamuitzetter
actuator verwarming radiatorventiel
actuator beveiliging deurontgrendeling
actuator beveiliging sirene
actuator beveiliging zwaailicht
actuator beveiliging telefoonalarmering
actuator comfort gordijnbediening
actuator comfort rolluikbediening
actuator - deurbel
sensor beveiliging valdetectie
sensor beveiliging alarmknop
sensor - afstandsbediening
sensor - smartphone
sensor - infraroodbediening
sensor beveiliging detectiemat
sensor - wcd-schakelaars
sensor verwarming thermometer
sensor - hygrometer
sensor - barometer
sensor - windmeter
sensor - regenmeter
sensor beveiliging rookdetector
sensor beveiliging CO-detector
sensor beveiliging gasdetector
sensor beveiliging vochtsensor
sensor beveiliging bewegingsdetector
sensor beveiliging raamcontact
sensor beveiliging deurcontact
sensor - deurbeldrukknop
controller - internet-hub

protocollen

op het web

subsidies