Hoofdpagina: verschil tussen versies

Uit Domotica
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Regel 17: Regel 17:
|-
|-
| actuator || [[deurontgrendeling]]
| actuator || [[deurontgrendeling]]
|-
| actuator || [[sirene]]
|-
| actuator || [[zwaailicht]]
|-
| actuator || [[telefoonalarmering]]
|-
|-
| sensor || [[valdetectie]]
| sensor || [[valdetectie]]

Versie van 25 nov 2013 19:44

domeinen

intramuraal / extramuraal / transmuraal / particulier

bouwstenen

type omschrijving
actuator licht
actuator thermostaat
actuator airconditioning
actuator raamuitzetter
actuator radiatorventiel
actuator deurontgrendeling
actuator sirene
actuator zwaailicht
actuator telefoonalarmering
sensor valdetectie
sensor alarmknop
sensor afstandsbediening
sensor smartphone
sensor infraroodbediening
sensor detectiemat
sensor wcd-schakelaars
sensor temperatuursensor
sensor rookdetector
sensor CO-detector
sensor gasdetector
sensor vochtsensor
sensor bewegingsmelder
sensor raamcontact
sensor deurcontact
controller internet-hub

protocollen

op het web

subsidies