Hoofdpagina: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
| Regel 10: | Regel 10: | ||
|- | |- | ||
| [[klapraambediening]] || [[internet-hub]] | | [[klapraambediening]] || [[internet-hub]] | ||
|- | |||
| infrarood | |||
|} | |} | ||
Versie van 25 nov 2013 15:05
domeinen
bouwstenen
| licht | wcd-schakelaars |
| thermostaat | rookmelder |
| klapraambediening | internet-hub |
| infrarood |
protocollen
op het web
- Slimmer Leven 2020 met diverse projecten
- Stichting KIEN: zorg-comfort-en-veiligheid-in-de-bestaande-woning (KIEN = Knooppunt Innovatie Elektrotechniek Nederland)
- The Battle For The Connected Home Is Heating Up
- domoticavergelijken.info
- revolv.com draadloze Z-wave, wifi hub