Hoofdpagina: verschil tussen versies

Uit Domotica
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Regel 7: Regel 7:
| [[licht]] || [[wcd-schakelaar]]s
| [[licht]] || [[wcd-schakelaar]]s
|-
|-
| [[thermostaat]] || [[rookmelder]]
| [[thermostaat]] || [[temperatuursensor]]
|-
| [[rookmelder]] || [[CO-melder]]
|-
| [[gasdetector]] || [[vochtsensor]]
|-
|-
| [[klapraambediening]] || [[internet-hub]]
| [[klapraambediening]] || [[internet-hub]]
|-
|-
| infrarood
| [[infraroodbediening]] || [[afstandsbediening]]
|-
|}
|}



Versie van 25 nov 2013 17:05