Hoofdpagina: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
| Regel 7: | Regel 7: | ||
| [[licht]] || [[wcd-schakelaar]]s | | [[licht]] || [[wcd-schakelaar]]s | ||
|- | |- | ||
| [[thermostaat]] || [[rookmelder]] | | [[thermostaat]] || [[temperatuursensor]] | ||
|- | |||
| [[rookmelder]] || [[CO-melder]] | |||
|- | |||
| [[gasdetector]] || [[vochtsensor]] | |||
|- | |- | ||
| [[klapraambediening]] || [[internet-hub]] | | [[klapraambediening]] || [[internet-hub]] | ||
|- | |- | ||
| | | [[infraroodbediening]] || [[afstandsbediening]] | ||
|- | |||
|} | |} | ||
Versie van 25 nov 2013 17:05
domeinen
bouwstenen
| licht | wcd-schakelaars |
| thermostaat | temperatuursensor |
| rookmelder | CO-melder |
| gasdetector | vochtsensor |
| klapraambediening | internet-hub |
| infraroodbediening | afstandsbediening |
protocollen
op het web
- Slimmer Leven 2020 met diverse projecten
- Stichting KIEN: zorg-comfort-en-veiligheid-in-de-bestaande-woning (KIEN = Knooppunt Innovatie Elektrotechniek Nederland)
- The Battle For The Connected Home Is Heating Up
- domoticavergelijken.info
- revolv.com draadloze Z-wave, wifi hub