Hoofdpagina: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
| Regel 3: | Regel 3: | ||
==bouwstenen== | ==bouwstenen== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable sortable" | ||
! type !! omschrijving | |||
|- | |- | ||
| | | actuator || [[licht]] | ||
|- | |- | ||
| | | actuator || [[thermostaat]] | ||
|- | |- | ||
| | | actuator || [[klapraambediening]] | ||
|- | |- | ||
| | | actuator || [[infraroodbediening]] | ||
|- | |- | ||
| | | actuator || [[afstandsbediening]] | ||
|- | |- | ||
| [[ | | actuator || [[smartphone]] | ||
|- | |||
| sensor || [[wcd-schakelaar]]s | |||
|- | |||
| sensor || [[temperatuursensor]] | |||
|- | |||
| sensor || [[rookmelder]] | |||
|- | |||
| sensor || [[CO-melder]] | |||
|- | |||
| sensor || [[gasdetector]] | |||
|- | |||
| sensor || [[vochtsensor]] | |||
|- | |||
| controller || [[internet-hub]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versie van 25 nov 2013 19:21
domeinen
bouwstenen
| type | omschrijving |
|---|---|
| actuator | licht |
| actuator | thermostaat |
| actuator | klapraambediening |
| actuator | infraroodbediening |
| actuator | afstandsbediening |
| actuator | smartphone |
| sensor | wcd-schakelaars |
| sensor | temperatuursensor |
| sensor | rookmelder |
| sensor | CO-melder |
| sensor | gasdetector |
| sensor | vochtsensor |
| controller | internet-hub |
protocollen
op het web
- Slimmer Leven 2020 met diverse projecten
- Stichting KIEN: zorg-comfort-en-veiligheid-in-de-bestaande-woning (KIEN = Knooppunt Innovatie Elektrotechniek Nederland)
- The Battle For The Connected Home Is Heating Up
- domoticavergelijken.info
- revolv.com draadloze Z-wave, wifi hub