Hoofdpagina: verschil tussen versies

Uit Domotica
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Regel 12: Regel 12:
| actuator || [[klapraambediening]]  
| actuator || [[klapraambediening]]  
|-
|-
| actuator || [[infraroodbediening]]  
| sensor || [[afstandsbediening]]
|-
|-
| actuator || [[afstandsbediening]]
| sensor || [[smartphone]]
|-
|-
| actuator || [[smartphone]]
| sensor || [[infraroodbediening]]
|-
| sensor || [[detectiemat]]
|-
|-
| sensor || [[wcd-schakelaar]]s
| sensor || [[wcd-schakelaar]]s
Regel 29: Regel 31:
|-
|-
| sensor || [[vochtsensor]]
| sensor || [[vochtsensor]]
|-
| sensor || [[bewegingsmelder]]
|-
| sensor || [[raamcontact]]
|-
| sensor || [[deurcontact]]
|-
|-
| controller || [[internet-hub]]
| controller || [[internet-hub]]

Versie van 25 nov 2013 19:23

domeinen

intramuraal / extramuraal / transmuraal / particulier

bouwstenen

type omschrijving
actuator licht
actuator thermostaat
actuator klapraambediening
sensor afstandsbediening
sensor smartphone
sensor infraroodbediening
sensor detectiemat
sensor wcd-schakelaars
sensor temperatuursensor
sensor rookmelder
sensor CO-melder
sensor gasdetector
sensor vochtsensor
sensor bewegingsmelder
sensor raamcontact
sensor deurcontact
controller internet-hub

protocollen

op het web

subsidies