Hoofdpagina: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
| Regel 11: | Regel 11: | ||
|- | |- | ||
| actuator || [[klapraambediening]] | | actuator || [[klapraambediening]] | ||
|- | |||
| actuator || [[radiatorventiel]] | |||
|- | |||
| actuator || [[deuropener]] | |||
|- | |- | ||
| sensor || [[afstandsbediening]] | | sensor || [[afstandsbediening]] | ||
Versie van 25 nov 2013 19:28
domeinen
bouwstenen
| type | omschrijving |
|---|---|
| actuator | licht |
| actuator | thermostaat |
| actuator | klapraambediening |
| actuator | radiatorventiel |
| actuator | deuropener |
| sensor | afstandsbediening |
| sensor | smartphone |
| sensor | infraroodbediening |
| sensor | detectiemat |
| sensor | wcd-schakelaars |
| sensor | temperatuursensor |
| sensor | rookmelder |
| sensor | CO-melder |
| sensor | gasdetector |
| sensor | vochtsensor |
| sensor | bewegingsmelder |
| sensor | raamcontact |
| sensor | deurcontact |
| controller | internet-hub |
protocollen
op het web
- Slimmer Leven 2020 met diverse projecten
- Stichting KIEN: zorg-comfort-en-veiligheid-in-de-bestaande-woning (KIEN = Knooppunt Innovatie Elektrotechniek Nederland)
- The Battle For The Connected Home Is Heating Up
- domoticavergelijken.info
- revolv.com draadloze Z-wave, wifi hub