Hoofdpagina: verschil tussen versies

Uit Domotica
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 11: Regel 11:
|-
|-
| actuator || [[klapraambediening]]  
| actuator || [[klapraambediening]]  
|-
| actuator || [[radiatorventiel]]
|-
| actuator || [[deuropener]]
|-
|-
| sensor || [[afstandsbediening]]
| sensor || [[afstandsbediening]]

Versie van 25 nov 2013 19:28

domeinen

intramuraal / extramuraal / transmuraal / particulier

bouwstenen

type omschrijving
actuator licht
actuator thermostaat
actuator klapraambediening
actuator radiatorventiel
actuator deuropener
sensor afstandsbediening
sensor smartphone
sensor infraroodbediening
sensor detectiemat
sensor wcd-schakelaars
sensor temperatuursensor
sensor rookmelder
sensor CO-melder
sensor gasdetector
sensor vochtsensor
sensor bewegingsmelder
sensor raamcontact
sensor deurcontact
controller internet-hub

protocollen

op het web

subsidies