Hoofdpagina: verschil tussen versies

Uit Domotica
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 14: Regel 14:
| actuator || [[radiatorventiel]]
| actuator || [[radiatorventiel]]
|-
|-
| actuator || [[deuropener]]
| actuator || [[deurontgrendeling]]
|-
| actuator || [[valdetectie]]
|-
| sensor || [[alarmknop]]
|-
|-
| sensor || [[afstandsbediening]]
| sensor || [[afstandsbediening]]
Regel 28: Regel 32:
| sensor || [[temperatuursensor]]
| sensor || [[temperatuursensor]]
|-
|-
| sensor || [[rookmelder]]  
| sensor || [[roodetector]]  
|-
|-
| sensor || [[CO-melder]]
| sensor || [[CO-detector]]
|-
|-
| sensor || [[gasdetector]]  
| sensor || [[gasdetector]]  

Versie van 25 nov 2013 19:30

domeinen

intramuraal / extramuraal / transmuraal / particulier

bouwstenen

type omschrijving
actuator licht
actuator thermostaat
actuator klapraambediening
actuator radiatorventiel
actuator deurontgrendeling
actuator valdetectie
sensor alarmknop
sensor afstandsbediening
sensor smartphone
sensor infraroodbediening
sensor detectiemat
sensor wcd-schakelaars
sensor temperatuursensor
sensor roodetector
sensor CO-detector
sensor gasdetector
sensor vochtsensor
sensor bewegingsmelder
sensor raamcontact
sensor deurcontact
controller internet-hub

protocollen

op het web

subsidies