Hoofdpagina: verschil tussen versies

Uit Domotica
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 10: Regel 10:
| actuator || [[thermostaat]]  
| actuator || [[thermostaat]]  
|-
|-
| actuator || [[klapraambediening]]  
| actuator || [[airconditioning]]
|-
| actuator || [[raamuitzetter]]  
|-
|-
| actuator || [[radiatorventiel]]
| actuator || [[radiatorventiel]]
Regel 16: Regel 18:
| actuator || [[deurontgrendeling]]
| actuator || [[deurontgrendeling]]
|-
|-
| actuator || [[valdetectie]]
| sensor || [[valdetectie]]
|-
|-
| sensor || [[alarmknop]]
| sensor || [[alarmknop]]

Versie van 25 nov 2013 19:36

domeinen

intramuraal / extramuraal / transmuraal / particulier

bouwstenen

type omschrijving
actuator licht
actuator thermostaat
actuator airconditioning
actuator raamuitzetter
actuator radiatorventiel
actuator deurontgrendeling
sensor valdetectie
sensor alarmknop
sensor afstandsbediening
sensor smartphone
sensor infraroodbediening
sensor detectiemat
sensor wcd-schakelaars
sensor temperatuursensor
sensor roodetector
sensor CO-detector
sensor gasdetector
sensor vochtsensor
sensor bewegingsmelder
sensor raamcontact
sensor deurcontact
controller internet-hub

protocollen

op het web

subsidies